
Smeigiakalė MILWAUKEE M18 FN15GA-0X
- Galingas įrankis leidžia giliai įkalti smeiges į kietmedį
- Efektyvus tvirtinimas – iki 1200 smeigių vienu įkrovimu
- „Dry-Fire“ užraktas neleidžia kalti, kai dėtuvėje pasibaigia smeigės
Aprašymas
Bešepetėlinis variklis.
Patvari ir patikima, nereikia dujinių kasečių bei nereikalauja daug priežiūros.
LED lemputė apšviečia darbinį paviršių, kad būtų galima tiksliau nutaikyti smeiges.
Be įrankių greitai ir lengvai nustatomas gylio reguliatorius užtikrina dalinį smeigių įkalimą.
Veikia su visais Milwaukee® M18™ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 3,3 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Tipas | Akumuliatorinė smeigiakalė |
| Smeigės ilgis | 32 – 64 mm |
| Smeigės storis | 1,8 mm |
| Smeigių dėtuvės kampas | 34° |
| Smeigių dėtuvės talpa | 110 vnt. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions







