
Akumuliatorinis kabiakalis MILWAUKEE M18 FNCS18GS-202X
- Efektyvus tvirtinimas – iki 1200 kabių vienu įkrovimu
- Darbinės vietos apšvietimas
- „Dry-Fire“ stabdis pasibaigus kabėms
Aprašymas
Dėka "Ready to Fire" kabių kalimo technologijos nereikia laukti tarp kiekvieno kabių iššovimo.
Šaudo kabes be dujų kasetės, todėl nereikia valyti, o kabiakalis patvarus ir patikimas.
LED lemputė apšviečia darbinį paviršių, kad būtų galima tiksliau nutaikyti kabes.
„Dry-Fire“ automatinis stabdis sustabdo įrankio šaudymą, kai dėtuvėje nebėra kabių.
Su 2,0 Ah akumuliatoriumi vienu įkrovimu, kabiakalis iššauna iki 1 200 kabių.
Veikia su visais "Milwaukee® M18™" akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 2,8 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Tipas | Akumuliatorinis kabiakalis |
| Kabių ilgis | 9,5-38 mm |
| Kabių plotis | 6,35 mm |
| Standartiniai priedai | 2 x 2,0 Ah akumuliatoriai, greitasis įkroviklis, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti








