
Akumuliatorinis kabiakalis MILWAUKEE M12 BCST-0
- Užtikrintas tikslumas dėl judančių kabelio kreipiklių
- Didelė 45 sąvaržų talpykla
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Dukart greitesnis nei rankinis kabiaklais.
Kompaktiška, lengva konstrukcija pagerina ergonomiką bei palengviną darbą sunkiai prieinamose vietose.
Kai dėtuvėje nebėra sąvaržų, užraktas neleidžia paleisti įrankio.
Galima įverti 25 mm sąvaržas į įvairias karkaso medžiagas.
LED lemputė leidžia atlikti darbus esant prastam apšvietimui.
Su vienu 2,0 Ah akumuliatoriumi galima iššaudyti iki 1200 sąvaržų.
Diržo kablį galima prisisegti norimoje pusėje.
Aukščiausios kokybės 4 polių šepetėlinis variklis.
REDLITHIUM™ akumuliatorius ir REDLINK™ elektronika užtikrina išskirtinę galią, veikimo laiką ir ilgaamžiškumą.
Tinka visi MILWAUKEE 12 V akumuliatoriai.
Specifikacija
| Svoris | 2,3 kg (su akumuliatoriumi) |
| Vibracijos lygis | 4,18 m/s² |
| Triukšmo lygis | 95 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Akumuliatorinis kabiakalis |
| Kabių ilgis | 25 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










