Akumuliatorinis kabiakalis BOSCH GTH 18V-14 Solo LB
- Veikianti su 6–14 mm kabėmis
- Bešepetėlinis variklis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklių
Aprašymas
Atsvaros sistema sumažina nuovargį, nes sumažėja atatranka.
Tikslus darbas dėl patikimo gylio reguliavimo.
Išlaiko vienodą atstumą iki ruošinio su dideliu lygiagrečiu kontaktiniu paviršiumi.
LED lempa apšviečia darbo zoną.
Skirtas tašelio izoliacijos, garo barjero, statybinės plėvelės, stogo dangos popieriaus, audinių, odos ir kilimų tvirtinimui prie medinių paviršių ir konstrukcijų.
Turi kontaktinį gaiduką, skirtą tiek nuosekliam, tiek kontaktiniam įjungimui, ir yra su diržo kabliu.
Specifikacija
| Svoris | 1,8 kg |
| Triukšmo lygis | 99 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 360 x 444 x 151 mm |
| Tipas | Akumuliatorinis kabiakalis |
| Kabių ilgis | 6-14 mm |
| Kabių plotis | 10,6 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





