Akumuliatorinė viniakalė BOSCH Expert EXNH 18V-90 MD Solo XL
- Tinka 2,8 - 3,3 mm storio ir 50 - 90 mm ilgio vinims
- Suveikimo bakstelėjus režimas leidžia įkalti iki 3 vinių per sekundę
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklių
Aprašymas
Pneumatinio įrankio galia be kompresoriaus ir dujų kasečių.
Įmontuotas „Schrader“ vožtuvas leidžia vietoje pripildyti oro rezervuarą iki 115 PSI ir užtikrina pastovią kalimo jėgą be prastovų.
Suveikimo bakstelėjus režimas leidžia įkalti iki 3 vinių per sekundę.
Dėtuvė talpina iki 58 vinių.
Neslystantis kontaktinis elementas leidžia patikimai kalti vinis net įstrižai.
Guminis „No-mar“ antgalis apsaugo ruošinio paviršių nuo pažeidimų.
Tinka naudoti su AMPShare, „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 4,5 kg |
| Triukšmo lygis | 108 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Tipas | Akumuliatorinė viniakalė |
| Vinių dėtuvės kampas | 34° |
| Vinių ilgis | 50-90 mm |
| Vinių storis | 2,8-3,3 mm |
| Vinių dėtuvės talpa | 58 vnt. |
| Standartiniai priedai | Diržo spaustukas, gegnių kablys, guminis „No-mar“ antgalis, lagaminas, lagamino įdėklas. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






