Akumuliatorinė viniakalė BOSCH Biturbo GNB 18V-38 Solo LB
- Greitas ir tikslus tvirtinimas
- BITURBO Brushless technologija užtikrina tiesioginį plieno bėgių fiksavimą
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklių
Aprašymas
Puikus pasirinkimas dirbant su betonu ar plienu.
Veikia be jokių papildomų dujų kasečių.
Tinka visi Bosch Profesisonal 18 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Galima naudoti su cinkuoto anglinio plieno vinimis 16–38 mm bei plienui skirtomis vinimis 13–19 mm.
Dėtuvė talpina iki 22 vnt. vinių.
Specifikacija
| Svoris | 4,1 kg (be akumuliatoriaus) |
| Vibracijos lygis | 5,7 m/s² |
| Triukšmo lygis | 96 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 405 x 138 x 309 mm |
| Tipas | Akumuliatorinė viniakalė |
| Vinių ilgis | 13–38 mm |
| Vinių storis | 2,7–3 mm |
| Vinių dėtuvės talpa | 22 vnt. |
| Standartiniai priedai | Lagaminas, Įdėklas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




