
Akumuliatorinis dulkių siurblys MILWAUKEE M12 FVCL-0
- Šlapiam ir sausam siurbimui
- Labai efektyvus HEPA filtras sulaiko iki 99,97 proc. dalelių
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Patogus vidinis skyrius žarnai bei priedams laikyti.
DEK 26 įrankių jungtis leidžia efektyviai išsiurbti dulkes iš elektrinių įrankių.
Išmanioji sistema REDLINK PLUS™ užtikrina pažangiąją skaitmeninę įrankio ir akumuliatoriaus apsaugą nuo perkrovos ir nepaprastai pagerina įrankio eksploatacines ypatybes esant apkrovai.
Lanksti akumuliatoriaus sistema - veikia su visais MILWAUKEE® M12™ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 5 kg (su akumuliatoriumi) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Oro debitas | 1275 l/min. |
| Konteinerio talpa | 6,1 L |
| Tipas | Akumuliatorinis dulkių siurblys |
| Maks. darbinis slėgis | 105 mbar |
| Žarnos ilgis | 0,5 m |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





