Akumuliatorinis dulkių siurblys BOSCH GAS 18V-6LS Solo
- Kompaktiškas akumuliatorinis dulkių siurblys su 18 V sistema, skirtas sausam valymui
- L klasės dulkių filtravimas užtikrina saugų darbą su smulkiomis dulkėmis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Ergonomiška rankena ir nešiojimo dirželis suteikia maksimalų mobilumą.
Lengva ir kompaktiška konstrukcija leidžia patogiai dirbti įvairiose vietose.
Visus pridedamus priedus galima laikyti ant paties dulkių siurblio, todėl reikiamas priedas visada bus po ranka.
ECO režimas leidžia ilgiau dirbti viena akumuliatoriaus įkrova.
Galingumo režimas užtikrina maksimalią siurbimo galią sudėtingiems darbams.
Pūtimo funkcija leidžia naudoti įrenginį ir kaip pūstuvą (žarna įsigyjama atskirai).
Pusiau automatinė filtro valymo sistema prailgina filtro tarnavimo laiką.
Ištraukiama žarna leidžia patogiai pasiekti sunkiai prieinamas vietas.
Suderinamas su „Bosch Click & Clean System“.
Tinka naudoti su AMPShare ir „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 4 kg (be akumuliatorių) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 295 x 245 x 445 mm |
| Filtro plotas | 3000 cm² |
| Vakuumas | 129 mbar |
| Konteinerio talpa | 6 l |
| Vandens bako talpa | 4,5 l |
| Tipas | Akumuliatorinis dulkių siurblys |
| Maks. oro srautas | 36 l/s |
| Siurbimo žarnos skersmuo | 30 mm |
| Žarnos ilgis | 0,5-2,8 m |
| Dulkių filtravimo klasė | L |
| Standartiniai priedai | Dulkių krepšys, priedų laikiklis, elektrinio įrankio adapteris, lenktas vamzdis, grindų siurbimo antgalis, 3 vamzdžiai, antgalis plyšiams siurbti, žarna |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






