
Akumuliatorinis daugiafunkcinis įrankis MILWAUKEE M12 FMT-0
- Itin žemas vibracijos lygis - 4,56 m/s²
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Įrankis parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Ypač skaisčiai šviečiantis diodinis darbo vietos žibintuvėlis.
REDLITHIUM-ION™ akumuliatoriaus konstrukcija, elektronika ir eksploatacinės savybės užtikrina daugiau veikimo laiko ir ilgesnį
akumuliatoriaus tarnavimo laiką.
Įrankyje ir akumuliatoriuje įrengta apsaugos nuo perkrovos elektroninė sistema REDLINK™ užtikrina geriausią šioje klasėje
sistemos ilgaamžiškumą.
Įrankis tinkamas naudoti su visais „Milwaukee® M12™“ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 1,2 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Judesių skaičius | 10000-20000 jud./min. |
| Vibracija | 4,56 m/s² |
| Švytuoklinis judesys | 1,8° kairė/dešinė |
| Tipas | Multifunkciniai įrankiai |
| Standartiniai priedai | Šešiakampis veržliaraktis, 1 x adapteris, 1 x pjovimo diskas „OSC 112“, 1 x šlifavimo pagrindo padas, šlifavimo lapeliai: 3 x 60 grūdėtumo, 3 x 80 grūdėtumo, 3 x 120 grūdėtumo, 3 x 240 grūdėtumo, dulkių apsauga, gylio ribotuvas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti











