Akumuliatorinis daugiafunkcinis įrankis BOSCH GOP 12V-28
- Ergonomiškas ir lengvai valdoms
- Naudojamas medienai, plastikui ir metalui
- Parduodama be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
Variklis be anglinių šepetėlių.
Tinka profesionalams.
Geriausias galios perdavimas dėl pažangaus Starlock fiksavimo ir optimizuotų 3 dalių jungčių užtikrinamas.
Labai nedidelė ir minkšta rankena, lengva konstrukcija.
Galima pjaustyti gipso kartono plokštes, atlikti virtuvės montavimo darbus ir šlifuoti.
Suderinamas su Starlock sistema.
Išsiskiria pastovaus greičio, magnetinio tvirtinimo, greičio pasirinkimo funkcijomis.
Specifikacija
| Svoris | 0,81 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 5000-20000 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 90 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Vibracija | 2,5 - 9,2 m/s² |
| Švytuoklinis judesys | 1,4° |
| Tipas | Multifunkciniai įrankiai |
| Standartiniai priedai | 1 x pjūklelis, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






