Oro kaitintuvas LEISTER LE 5000 HA
- Formų ir stiklo detalių terminiam apdorojimui ir pan.
- Pramonės įmonėse naudojamo oro įkaitinimui iki 900°C
Specifikacija
| Svoris | 9,3 kg |
| Garantija fiziniams asmenims | 12 mėn. |
| Galingumas | 10800 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 375 x 108 x 112 mm |
| Įtampa/dažnis | 400 - 3~ / 50 V/Hz |
| Oro debitas | 635 l/min. |
| Temperatūra | 900 °C |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


