Rankinė orapūtė WELDY HG 330-S
- Temperatūros reguliavimas nuo 80 °C iki 600 °C
- 2 greičiai
- Didelis našumas, mažas svoris, ergonomiškas dizainas
Specifikacija
| Svoris | 750 g |
| Galingumas | 2000 W |
| Įtampa/dažnis | 230 V |
| Temperatūra | 80 - 600 °C |
| Pučiamo oro srautas | 250/550 l/min. |
| Standartiniai priedai | 3 antgaliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |





