Rankinė orapūtė WELDY HG 330-A
- Temperatūros reguliavimas nuo 80 °C iki 650 °C
- 5 greičiai
- Didelis našumas, mažas svoris, ergonomiškas dizainas
Specifikacija
| Svoris | 750 g |
| Galingumas | 2300 W |
| Įtampa/dažnis | 230 V |
| Temperatūra | 80-650°C |
| Pučiamo oro srautas | 200/550 l/min. |
| Standartiniai priedai | 4 antgaliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






