Orapūtė lagamine STEINEL HM2020 E
- Profesionalus įrankis įvairiems darbams: formavimo, sausinimo, drėgnų vietų džiovinimo, senų dažų ir klijų pašalinimo ir kt.
- Tolygiai reguliuojama 80-630 °C temperatūra
- 3-jų pakopų oro srauto reguliavimas nuo 150 iki 500 l/min
Aprašymas
Ergonomiškas dizainas.
Lengvas valdymas viena ranka.
Aukštos kokybės keraminis kaitinimo elementas.
Specifikacija
| Svoris | 837 g |
| Galingumas | 2200 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 253 x 87 x 200 mm |
| Įtampa/dažnis | 220-230 V / 50-60 Hz |
| Oro debitas | 150 - 500 l/min. |
| Laido ilgis | 3 m |
| Temperatūra | 80-630 °C |
| Standartiniai priedai | Lagaminas, reflektoriaus antgalis, 50 mm plačios srovės antgalis, 9 mm redukcinis antgalis. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti








