Karšto oro pūtiklis LEISTER Hotwind Premium 230V/3700W
- Bešepetėlinis variklis prailgina įrankio tarnavimo laiką
- Maksimalus oro srautas 900l/min.
Specifikacija
| Svoris | 2,3 kg |
| Garantija fiziniams asmenims | 12 mėn. |
| Galingumas | 3700 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 332 x 106 x 179 mm |
| Įtampa/dažnis | 230 V |
| Oro debitas | 200 l/min - 900 l/min |
| Temperatūra | 650 °C |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti


