Plazminis pjovimo aparatas GYS Cutter 70A CT
- Prapjovimas iki 35 mm storio įvairių medžiagų, švarus pjūvis iki 25 mm
- Tvirta mechanika ir patogus valdymo skydelis
- Uždegimas be HF
Aprašymas
Pjauna visų rūšių plieną, aliuminį, varį ir kt.
Optimalus aušinimas naudojant ventiliacijos koridorių, taip izoliuojant elektroninius komponentus nuo dulkių.
Greitas ir paprastas eksplotacininių medžiagų keitimas.
Aukščiausios kokybės degiklis TECMO.
Degiklis aušinamas oru, tad užtikrinamas didelis lanko stabilumas.
Atsparus smūgiams ir karščiui.
Sustiprintas metalinis korpusas, neslystančios guminės pagalvėlės.
Greitas degiklio prijungimas/atjungimas.
Lengvai valdomas gaiduko mechanizmas.
3 darbo režimai: pjovimas / tinklelis / užrakinta.
Rankinis oro slėgio nustatymas.
Suderinamas su CNC rinkiniu, skirtu automatiniams pjovimo stalams.
IP 23 apsaugos klasė.
Kompaktiškas ir nešiojamas.
Naudojant deguonį pjovimo greitis didesnis.
Specifikacija
| Svoris | 22 kg |
| Galingumas | 70 A |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 520 x 400 x 260 mm |
| Maksimalus oro slėgis | 5 - 9 bar |
| Įtampa/dažnis | 400-3 V / 50-60 Hz |
| Tipas | PLASMA |
| Elektros srovės stiprumas | 16 A |
| Apsaugos klasė | IP23 |
| Srovės reguliavimo ribos | 20 - 70 A |
| Standartiniai priedai | 6 m degiklis, elektrodų laikiklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





