Plazminis pjovimo aparatas GYS Cutter 45 CT
- Prapjovimas iki 30 mm storio įvairių medžiagų, švarus pjūvis iki 25 mm
- Uždegimas be HF
- Parduodama be degiklio
Aprašymas
Didesnis pjovimo greitis nei naudojant deguonį.
Pjauna visų rūšių plieną, aliuminį, varį ir kt.
Optimalus aušinimas naudojant ventiliacijos koridorių, taip izoliuojant elektroninius komponentus nuo dulkių.
Atsparus smūgiams ir karščiui.
Greitas ir paprastas eksploatacinių medžiagų keitimas.
Sustiprintas metalinis korpusas, neslystančios guminės pagalvėlės.
Degiklis aušinamas oru, tad užtikrinamas didelis lanko stabilumas.
Greitas degiklio prijungimas/atjungimas.
Lengvai valdomas gaiduko mechanizmas.
3 darbo režimai: paprastas metalo lakštas / atviras metalo lakštas / užrakintas.
Suderinamas su CNC rinkiniu, skirtu automatiniams pjovimo stalams.
IP 23 apsaugos klasė.
Kompaktiškas ir nešiojamas.
Specifikacija
| Svoris | 14 kg |
| Galingumas | 45 A |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 480 x 370 x 230 mm |
| Maksimalus oro slėgis | 5,5 - 7 bar |
| Įtampa/dažnis | 230-1 V / 50-60 Hz |
| Tipas | PLASMA |
| Elektros srovės stiprumas | 16 A |
| Apsaugos klasė | IP23 |
| Srovės reguliavimo ribos | 15 - 45 A |
| Standartiniai priedai | 6 m degiklis, elektrodų laikiklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




