Šildytuvas terasai su stovu EUROM Q-time 2000S
- Reguliuojamas aukštis
- Metalinis korpusas
- Gali būti statomas ant stovo arba pakabinamas
Aprašymas
Integruotos halogeninės lempos (infraraudonųjų spindulių arba "InfraRed").
Greitai sušildomas oras.
Paviršius, prie kurio tvirtinamas terasos šildytuvas, turėtų atlaikyti bent 100°C.
Specifikacija
| Svoris | 9,5 kg |
| Galingumas | 2000 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 470 x 500 x 2020 mm |
| Įtampa/dažnis | 220-240 V / 50 Hz |
| Našumas | 10-15 m² |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Tipas | Infraraudonųjų spindulių šildytuvai |
| Apsaugos klasė | IP24 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |








