Dujinis šildytuvas MHTEAM GH1-15 15kW
- Veikia naudojant propano ir butano dujas (SND)
- Integruota apsauga nuo perkaitimo
- Atjungimo vožtuvas padeda išvengti dujų nuotėkio
Aprašymas
Specialus antgalis su stipriu deguonies tiekimu.
Rankinis paleidimas su piezo uždegimu.
CE dujų sertifikatas.
Tinka naudoti gerai vėdinamoje patalpoje.
Raudonos spalvos korpusas.
Specifikacija
| Svoris | 4,4 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 380 x 190 x 305 mm |
| Įtampa/dažnis | 220-240 V / 50 Hz |
| Kuro sąnaudos | 1,09 l/h |
| Oro debitas | 320 m³/h |
| Darbinis slėgis | 0,7 bar |
| Tipas | Dujiniai šildytuvai |
| Šiluminė galia | 15 kW |
| Žarnos ilgis | 1,5 m |
| Standartiniai priedai | Dujų slėgio reguliatorius, 1,5 m dujų žarna |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


