Drėgmės surinktuvas EUROM LO20
- Oro sausinimo aparatas su rankena
- Drėgmės surinkimo talpa - 4,8 l
- Antibakterinis oro filtras
Aprašymas
Įjungimo / išjungimo mygtukas.
"Full water" indikatorius.
Specifikacija
| Svoris | 20,5 kg |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Galingumas | 360 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 255 x 310 x 550 mm |
| Įtampa/dažnis | 220-240 V / 50Hz |
| Našumas | 20 L/ 24 h |
| Oro debitas | 260 m³/h |
| Vandens bako talpa | 4,8 l |
| Darbinė aplinka | 5 – 32°C |
| Tipas | Drėgmės surinktuvai |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





