Reversinis tankintuvas HUSQVARNA LG300
- Kompaktiška, lengva ir galinga vibroplokštė
- Skirtas smulkesniems darbams, įvažiavimams ir pravažiavimams, privačių namų aplinkos tvarkymo ir remonto darbams, darbams siaurose tranšėjose
- Patvarus „Hardox 400-steel“ padas
Aprašymas
Idealus naudoti kai skaldos gabaliukai yra mažesni.
Honda GX270 efektyvus benzininis variklis garantuoja mažesnes kuro sąnaudas, o kokybiški komponentai sumažina vibracijas.
Plokštės pagamintos iš itin patvaraus ir atsparaus dilimui Hardox 400 plieno. Specialus dizainas neleidžia akmenis įstrigti tarp plokštės ir rėmo.
Pirmyn / atgal judėjimo svirtis ir fiksuota rankena leidžia lengvai valdyti tankintuvą tankinant bet kokius paviršius. Veikimo metu nereikia tankintuvo stumti / traukti.
Tvirtas plieno rėmas apsaugo variklį ir transmisiją. Transportavimo palengvinimui rėme yra įrengta kėlimo kilpa.
Specifikacija
| Svoris | 265 kg |
| Darbinis plotis | 500 mm |
| Darbinis greitis | 25 m/min. |
| Triukšmo lygis | 108 dB(A) |
| Dažnis | 68 Hz |
| Užvedimas | Rankinis |
| Variklio galia | 5,3 kW |
| Variklio tipas | Honda GX270, benzininis |
| Išcentrinė jėga | 40 kN |
| Tipas | Reversinis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


