Motopjaustytuvas HUSQVARNA K760 "Cut-n-Break"
- Ilgas korpusas ir dvigubi pjovimo diskai leidžia pjauti iki 400 mm gylio
- Unikaliu "Cut-n-Break" pjovimo metodu nedidelėmis sąnaudomis galite pjauti giliai per medžiagą žingsnis po žingsnio
- Pjaustytuvas tiekiamas su dviem diskais ir laužymo įrankiu
- X-Torq® variklis išmeta mažiau teršalų, mažesnės jo kuro sąnaudos ir didesnė galia
Aprašymas
- "Cut-n-Break" pjovimo metodas yra natūralus pasirinkimas, kai reikia pjauti giliai, o išlaidų įrangos priežiūrai norite skirti mažai. K 760 "Cut-n-Break" leidžia pjauti iki 400 mm iš vienos pusės.
- Du greitaeigiai diskai išpjauna kerną, kurį vėliau galima lengvai nulaužti su pridedamu laužymo įrankiu. Tokiu būdu jūs galite lengvai pjauti medžiagą su labai mažomis išlaidomis deimantiniams įrankiams ir pjaustytuvo priežiūrai.
- Įtaisytas filtro kompensatorius SmartCarb™ išlaiko pastovų didelį galingumą ir sumažina kuro sąnaudas.
- Sandarus starteris su nuo dulkių užsandarinta grąžinimo spyruokle ir skriemuliu, faktiškai nereikalauja aptarnavimo. Komplektuojamas su tvirta starterio virvele.
- Labai našūs dvigubi diskai tiekiami kartu su pjaustytuvu.
- Optimizuotas variklio darbas dėka efektyvios cilindro konstrukcijos, skaitmeninės uždegimo sistemos ir X-Torq variklio technologijos.
- Unikali karbiuratoriaus bei cilindro konstrukcija, skaitmeninė uždegimo sistema kartu su kuro pompa bei dekompresiniu vožtuvu užtikrina lengvą užvedimą.
- Starteris, užsandarintas nuo dulkių patekimo ir turintis patvarią starterio virvelę, faktiškai nereikalauja aptarnavimo.
- Vandens srauto reguliavimas leidžia efektyviai sugauti dulkes ir atliekamą operaciją daro lengvesnę ir efektyvesnę.
- Tikslus durų ir langų angų pjovimas, visų tipų laidų klojimas.
- Kanalų pjovimas išplečiamosioms jungtims sudaryti ir įtrūkiams remontuoti.
- Priežiūros nereikalaujantis oro filtras: oro filtrą tikrinti ir keisti reikia tik tada, jei pjaudami jūs jaučiate galios trūkumą.
- Disko lėtintuvas sutrumpina disko sustojimo laiką, kai pjaustytuvas yra išjungtas, kas leidžia jums greitai pernešti jį į kitą darbo vietą.
- Dviejų pakopų filtravimo sistema su išcentriniu valymu ir vienu popieriniu filtru pailgina gaminio eksploatacijos trukmę ir intervalus tarp techninių priežiūrų.
- Sumažintos vibracijos pjaustytuvo rankenose suteikia daugiau komforto ir ilgesnį laiką galima dirbti.
Specifikacija
| Apsukų skaičius | 5900 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 101 dB(A) |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Cilindro skersmuo | 51 mm |
| Disko skersmuo | 230 mm |
| Pjovimo gylis | 400 mm |
| Kuro sąnaudos | 495 g/kWh |
| Kuro bako talpa | 0,9 l |
| Cilindrų darbinis tūris | 73,5 cm3 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti













