Elektrinis pjaustytuvas aušinamas vandeniu GOLZ HS350
- Kompaktiškas pjaustytuvas aušinamas vandeniu
- Galingas 2,5 kW elektrinis variklis
- Apsauga nuo perkrovos
Aprašymas
Įmontuotas LED indikatorius, parodantis apkrovos lygį.
Integruota vandens padavimo sistema, leidžianti reguliuoti srautą.
Reguliuojama rankena.
Tvirta, visą diską dengianti apsauga.
PRCD saugos jungiklis apsaugo naudotoją nuo elektros smūgio.
Pasukamas apsauginis gaubtas.
„Gardena“ jungtis su vandens vožtuvu.
Specifikacija
| Svoris | 10 kg |
| Apsukų skaičius | 4500 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 4,1 m/s² |
| Triukšmo lygis | 120 dB(A) |
| Galingumas | 2500 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 770 x 255 x 310 mm |
| Disko skersmuo | 350 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 25.4 mm |
| Pjovimo gylis | 125 mm |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50-60 Hz |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








