Akumuliatorinis pjaustytuvas HUSQVARNA K1 Pace Rail
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Specifikacija
| Svoris | 7,4 kg (be akumuliatoriaus) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 93.6 V |
| Disko skersmuo | 350 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 20 mm / 25.5 mm |
| Pjovimo gylis | 145 mm |
| Tipas | Pjaustytuvas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti


