Rankinis maišytuvas WOLFF Power X 1000
- Mažo klampumo skiediniams iki 25 kg maišyti
- Ergonomiškos rankenos patogiam darbui
Specifikacija
| Svoris | 4,5 kg |
| Apsukų skaičius | 0-780 aps./min. |
| Tvirtinimas | M14 |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Galingumas | 1010 W |
| Tipas | Elektrinė maišyklė |
| Maišymo mentės skersmuo | 120 mm |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




