
Akumuliatorinė maišyklė MILWAUKEE M18 FPM-0X
- Skirta nedidelių kiekių (iki 20 kg) betono, skiedinių maišymui
- Reguliuojamas greitis ir rankenos padėtis
- Parduodama be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
POWERSTATE™ variklis be anglinių šepetėlių leidžia maišyti sunkius mišinius, pavyzdžiui, betoną ir skiedinį.
REDLINK PLUS™ išmanioji sistema užtikrina pažangią skaitmeninę įrankio ir baterijos apsaugą nuo perkrovimo ir nepaprastai pagerina įrankio eksploatacines savybes esant apkrovai.
REDLITHIUM-ION™ akumuliatoriaus konstrukcija, elektronika ir eksploatacinės savybės užtikrina daugiau veikimo laiko ir ilgesnį akumuliatoriaus tarnavimo laiką.
Greičio kontrolė: 3 skirtingi greičio reguliavimo būdai leidžia maišyti švariai ir vienodai (8 padėčių greičio nustatymo ratukas, reguliuojamojo greičio jungiklis ir blokavimo mygtukas).
180° pasukama rankena su 16 keičiamų padėčių leidžia sureguliuoti rankeną patogiam darbui.
Šviesos diodų darbo vietos apšvietimas.
Lanksti baterijų sistema: veikia su visomis Milwaukee® baterijomis M18™.
Komplektuojama su 150 mm menčių pailginimu (M14).
Specifikacija
| Svoris | 3 kg |
| Apsukų skaičius | 0-550 aps./min. |
| Tvirtinimas | M14 |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Įtampa/dažnis | 18 V |
| Tipas | Akumuliatorinė maišyklė |
| Maišymo mentės skersmuo | 120 mm |
| Standartiniai priedai | Lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
Rekomenduojami priedai
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti














