Transportavimo vežimėlis su svarstyklėmis YALE HUW 20SL Plus
- Patogus ir saugus transportavimo vežimėlis su svarstyklėmis, kurį galima valdyti viena ranka
- Integruotas LCD ekranas
- Svėrimo ribos: 0-2000 kg (kas 1 kg)
Specifikacija
| Svoris | 110 kg |
| Keliamoji galia | 2000 kg |
| Kėlimo aukštis | 200 mm |
| Bendras ilgis | 1570 mm |
| Vairavimo/apkrovimo ratų medžiaga | Poliuretanas/poliuretanas |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 200 x 50/80 x 57 mm / 200 x 50/80 x 57 mm |
| Ratų skaičius priekyje/gale | 2/4 |
| Kėlimo rankenų aukštis | 1235 mm / 1235 mm |
| Šakių ilgis | 1150 mm |
| Temperatūros ribos | nuo -5 °C iki +40 °C / nuo -5 °C iki +40 °C |
| Šakių plotis | 180 mm |
| Šakių aukštis | 35 mm / 35 mm |
| Bendras šakių plotis | 555 mm / 555 mm |
| Apsisukimo spindulys | 1330 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


