Palečių vežimėlis PFAFF Proline Inox HU 20-115 VATP
- Profesionalus vežimėlis darbui aplinkoje su korozijos pavojumi
- Rėmas, reguliuojami švaistikliai, varžtai ir sukimo vamzdis yra pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno V4A - 316
- Aukštos kokybės hidraulinis siurblys su chromu padengtu stūmokliu ir slėgio ribotuvu
Aprašymas
Pasukimo kampas yra 105 laipsnių į abi puses, kad būtų galima lengvai valdyti uždarose vietose.
Ergonomiška valdymo rankena - kelimas, nuleidimas ir vairavimas viena ranka.
Specifikacija
| Svoris | 86 kg |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Keliamoji galia | 2 t |
| Kėlimo aukštis | 115 mm |
| Vairavimo/apkrovimo ratų medžiaga | Poliuretanas/poliuretanas |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 200x50 / 82x70 |
| Kėlimo rankenų aukštis | 1200 mm |
| Šakių ilgis | 1150 mm |
| Šakių plotis | 160 mm |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


