Palečių vežimėlis PFAFF HU 20-150 TP VG/PUR
- Patogus ir saugus palečių vežimėlis, kurį galima valdyti viena ranka
- Ypač patogaus ir ergonomiško dizaino rankena, sukama 105° kampu į kairę/dešinę
- Priekiniai ratukai gumuoti, galiniai - iš poliuretano
Specifikacija
| Svoris | 82 kg |
| Keliamoji galia | 2 t |
| Vairavimo/apkrovimo ratų medžiaga | Guma/poliuretanas |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 200x50 / 80x70 mm |
| Kėlimo rankenų aukštis | 1230 mm |
| Šakių ilgis | 1500 mm |
| Šakių plotis | 160 mm |
| Bendras šakių plotis | 540 mm |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



