Elektrinis keltuvas su kabliu YALE CPV 10-8
- Tvirtos konstrukcijos keltuvas, skirtas profesionaliam naudojimui
- Integruota apsauga nuo perkrovos užtikrina saugų darbą
- Keliamoji galia - 1000 kg
Aprašymas
Apsauga nuo savaiminio pasislinkimo.
Aliuminis variklio korpusas.
Automatinis stabdys dingus elektrai.
Variklio apsaugos klasė - IP 55.
| Kėlimo greitis | 8 m/min |
| Keltuvo variklio galia | 1,5 kW |
| Valdymo pulto apsaugos klasė | IP65 |
| Pavaros tipas pagal FEM/ISO | 1 Am/M4 |
| Variklio įtampa/dažnis | 400 V/50 Hz |
| Grandinės šakų skaičius | 1 |
| Valdymas | 42 V |
Specifikacija
| Svoris | 59 kg |
| Keliamoji galia | 1000 kg |
| Kėlimo aukštis | 5 m |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




