Vandens siurblys GARDENA Smart 19106-20
- Slėginis, elektroninis siurblys
- Tinka vandens tiekimui namuose (pvz., tualetui ar skalbimo mašinai) bei laistymo sistemoms sode
- Gali būti valdomas nuotoliniu būdu per „Gardena Smart“ programėlę telefone ar planšetėje
Aprašymas
Rodoma realiu laiku informacija apie slėgį, vandens srautą, sutrikimus ir galimus sprendimus.
Įdiegtas didelio našumo siurblys, užtikrinantis greitą, tylų ir patikimą veikimą.
Kontrolinių vožtuvų sistema palaiko nepertraukiamą siurbimą.
Integruota mažos apimties programa užtikrina patikimą veikimą net esant mažam vandens sunaudojimui.
Komplekte yra maršrutizatorius, kuris užtikrina belaidį ryšį su visais „Gardena" išmaniaisiais įrenginiais.
Sulankstoma rankena palengvina prietaiso transportavimą.
Specifikacija
| Svoris | 14 kg |
| Aukštis | 340 mm |
| Įtampa/dažnis | 220-240 V |
| Našumas | 5000 l/h |
| Variklio galia | 1300 W |
| Darbinis slėgis | 5 bar |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 12 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti




