Betepalinis stūmoklinis kompresorius AIRPRESS KMVO 90-580
- Ypatingai galingas ir betepalinis
- Vertikalus dizainas ir ratukai užtikrina stabilumą bei lengvą transportavimą
- Puikiai tinka preciziškiems darbams, kur svarbi oro kokybė
Specifikacija
| Svoris | 62 kg |
| Apsukų skaičius | 1400 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 94 db(A) |
| Galingumas | 2200 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 650 x 560 x 1165 mm |
| Maksimalus oro slėgis | 10 bar |
| Įtampa/dažnis | 400 V / 50 Hz |
| Našumas | 500 l/min. |
| Resiveris | 90 l |
| Tipas | Trifazis |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






