Dulkių siurblys (šlapio siurbimo) PORTOTECNICA PLUS 1 W 1 32 S
- Smūgiams, cheminėms priemonėms atsparus nerūdijančio plieno konteineris ir siurblio galva
- Pritaikytas kilimų siurbimui - su visais tam reikalingais priedais
- Variklis su dviguba izoliacija, atskira ventiliacija bei dviejų membranų pompa
Specifikacija
| Svoris | 10,5 kg |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Galingumas | 1200 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 52 x 43 x 80 cm |
| Vakuumas | 247 mbar |
| Oro debitas | 3500 l/min. |
| Konteinerio talpa | 32 l |
| Kabelio ilgis | 8,5 m |
| Elektros įtampa | 230V/50 Hz |
| Siurbimo žarnos skersmuo | Ø 36 mm |
| Standartiniai priedai | Lanksti siurbimo žarna 2m, prailginimo vamzdis, antgalis grindims, antgalis baldams, maitinimo kabelis 8m. |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


