Plovimo konsolė DIBO JBM-S 350/18 BASIC I
- Naujos kartos „GreenBoiler“ ir „Intercooling“ technologijos padeda sumažinti kuro sąnaudas ir užtikrina efektyvesnį veikimą
- Pritaikyta montuoti ant priekabos arba transporto priemonės krovinių skyriuje
- Paprastas ir patogus valdymas
Aprašymas
Konsolė pilnai paruošta darbui.
Varomas dyzeliniu varikliu.
Turi 110 kW „GreenBoiler“ vandens šildymo boilerį su efektyvia kaitinimo sistema, padedančia sutaupyti iki 18% kuro.
Sumontuotos nerūdijančio plieno ritės, aukšto ir žemo slėgio žarnoms.
Aukšto slėgio pompa su 3 keramikiniais stūmokliais.
Specifikacija
| Svoris | 480 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Vandens srautas | 1080 l/h |
| Galingumas | 110 kW (vandens šildytuvo) |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 1500 x 1020 x 1010 mm |
| Kuro bako talpa | 53 l |
| Vandens temperatūra (vandens/garų) | 110 °C |
| Vandens bako talpa | 115 l |
| Maksimalus darbinis slėgis | 350 bar |
| Kuro rūšis | Dyzelinas |
| Standartiniai priedai | Aukšto slėgio pistoletas, plovimo ietis, 40 m aukšto slėgio žarna, 25 m žemo slėgio žarna |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 12 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





