Terasų plovimo įrenginys NILFISK Terrace Cleaner 50
- Paprasta ir patogu naudoti
- Elektrinis terasų įrenginys
- Tinkamas buitiniam naudojimui
Aprašymas
Skirtas visų tipų nešvarumams ir samanoms šalinti nuo lauko terasų.
Dvigubi besisukantys šepečiai.
Lengvai valdomas dizainas užtikrina gerus valymo rezultatus.
Reguliuojamo aukščio rankena leidžia patogiai dirbti.
Keičiami šepečiai leidžia pritaikyti įrenginį skirtingiems paviršiams.
Specifikacija
| Svoris | 5,2 kg |
| Darbinis plotis | 350 mm |
| Triukšmo lygis | 89 dB(A) |
| Slėgis | maks. 10 bar |
| Vandens srautas | 160 l/h |
| Galingumas | 600 W |
| Plotis | 310 mm |
| Aukštis | 1360 mm |
| Įtampa/dažnis | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Maksimali paimamo vandens temperatūra | 40°C |
| Standartiniai priedai | Švelnūs šepečiai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Šepečio apsisukimai | 1000 Rpm |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







