Indukcinis kaitintuvas GYS Powerduction 37LG 2m
- Lengvas, nešiojamas indukcinis kaitintuvas
- Skirta užstrigusių detalių atlaisvinimui, komponentų išardymui ir sukibusių paviršių atskyrimui
- Iki 800°C įkaitina: M10 varžtą per 1 s, 2 mm skardos lakštą per 5 s, 10 mm strypą per 15 s
Aprašymas
Naudoja elektromagnetinę indukciją, kad tiksliai ir greitai įkaitintų reikiamą vietą, todėl įstrigę komponentai atlaisvinami per kelias sekundes nepažeidžiant aplinkinių detalių.
Indukcinis kaitintuvas tinka: ratų traukių atsukimui, kaitinimo žvakėms, užstrigusiems stiklo valytuvams, atsarginio rato laikiklių nuėmimui, varžtams ir vairo traukėms atsukti nepažeidžiant CV apsauginės guminės movos, sugedusių pavarų velenų nuėmimui nuo centrinės stebulės.
Įrenginys aušinamas specialiu skysčiu: 1,5 l talpos bakas tiekiamas su 1 l aušinimo skysčio, todėl rekomenduojama papildomai įpilti 0,5 l.
Saugus naudoti - nėra liepsnos, ar kibirkščių.
Specifikacija
| Svoris | 15 kg |
| Galingumas | 3700 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 450 x 250 x 285 mm |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50-60 Hz |
| Laido ilgis | 2 m |
| Tipas | Indukcinis kaitintuvas |
| Bako talpa | 1,5 l |
| Elektros srovės stiprumas | 16 A |
| Standartiniai priedai | 90° kampinis induktorius, 2 m induktoriaus kabelis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



