Benzininis keturtaktis variklis HONDA GX390
- OHV dizainas skirtas didesniam efektyvumui ir optimaliam galios perdavimui
- Atitinka griežčiausius pasaulio aplinkosaugos įstatymus
- Žemas triukšmo lygis, maža vibracija
Aprašymas
Aukštos kokybės medžiagos užtikrina variklio patikimumą ir ilgą tarnavimo laiką.
Mažos degalų ir alyvos sąnaudos.
Puikiai tinka darbui sunkiomis sąlygomis.
Specifikacija
| Svoris | 31,7 kg |
| Maks. sukimo momentas | 26,5 Nm |
| Stūmoklio eiga/skersmuo | 64/88 mm |
| Kuro bako talpa | 6,1 l |
| Užvedimas | Rankinis starteris |
| Variklio galia | 7 kW |
| Cilindrų darbinis tūris | 389 cm³ |
| Variklio tipas | keturtaktis |
| Tipas | Benzininiai varikliai |
| Kuro rūšis | Benzinas |
| Cilindrų skaičius | 1 |
| Variklio cilindras | ketaus gilzė |
| Alkūninio veleno matmenys | Ø25,4 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


