
Akumuliatorinė žoliapjovė EGO Power+ BC3800E 38cm
- Galingas variklis be anglinių šepetėlių
- Patogi dviračio formos rankena
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Lengvas kompaktiškas variklis užtikrina ilgesnį veikimo laiką, mažą vibracijos lygį ir variklio ilgaamžiškumą.
Reguliuojamos rankenos didesniam komfortui ir kompaktiškam laikymui.
38 cm pjovimo plotis - efektyvu pjaunant dideliame plote.
Pjovimo valo storis 2,4 mm suteikia daugiau jėgos ir galios.
Greitas ir paprastas pjovimo galvos pakeitimas.
Kartu tiekiamos dvigubos petnešos AP1500D palengvina apkrovą riešui ir rankai, perduodamas įrankio svorį ant pečių.
Specifikacija
| Svoris | 4,6 kg |
| Apsukų skaičius | 4500 - 6000 aps./min. |
| Ilgis | 186 cm |
| Vibracijos lygis | 1,9 / 2,4 m/s² |
| Triukšmo lygis | 80 dB(A) / 96 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Rankenos tipas | U-formos |
| Tipas | Akumuliatoriniai trimeriai |
| Apsaugos klasė | IPX4 |
| Valo skersmuo | 2,4 mm |
| Standartiniai priedai | Trišakis peilis, pjovimo valo ritė ir dvigubos petnešos AP1500D |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
- „Pro X“ serijos įrankiams ir akumuliatoriams suteikiama 3 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
- „Professional“ serijos įrankiams ir 56V akumuliatoriams suteikiama 2 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM4000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 3 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM2000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 2 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Fiziniams asmenims taikoma 5 metų garantija visiems įrankiams ir 3 metų garantija akumuliatoriams, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Juridiniams asmenims taikoma garantija:
⚠️ Išskirtinės vejos robotų garantijos sąlygos:
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





