
Akumuliatorinė žoliapjovė EGO BC1500E-F 38cm
- Bešepetėlinis 56V variklis suteikia neįtikėtiną galios kombinaciją
- 38 cm pjovimo plotis - efektyvu pjaunant dideliame plote
- Įrankis parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio!
Aprašymas
Lengvas kompaktiškas variklis užtikrina ilgesnį veikimo laiką, mažą vibracijos lygį ir variklio ilgaamžiškumą.
Švelnaus paleidimo funkcija ir apsukų reguliavimas užtikrina nuoseklų pjovimą.
Reguliuojamos rankenos didesniam komfortui ir kompaktiškam laikymui.
2,4 mm skersmens pjovimo valas.
Greitas ir paprastas pjovimo galvos pakeitimas.
Veikimo laikas: su 4,0Ah akumuliatoriumi- iki 45 min., 5,0Ah - iki 110 min., 7,5Ah - iki 160 min.
Specifikacija
| Svoris | 3,85 kg |
| Apsukų skaičius | 5800 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 4,3 / 2,9 m/sek² |
| Triukšmo lygis | 70 LpA / 86 LwA |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Akumuliatoriniai trimeriai |
| Valo skersmuo | 2,4 mm |
| Standartiniai priedai | Diržas per petį |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
- „Pro X“ serijos įrankiams ir akumuliatoriams suteikiama 3 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
- „Professional“ serijos įrankiams ir 56V akumuliatoriams suteikiama 2 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM4000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 3 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM2000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 2 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Fiziniams asmenims taikoma 5 metų garantija visiems įrankiams ir 3 metų garantija akumuliatoriams, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Juridiniams asmenims taikoma garantija:
⚠️ Išskirtinės vejos robotų garantijos sąlygos:





