Pneumatinis kniediklis INGERSOLL RAND LA437-EU
- Profesionalus pneumatinis kniediklis
- Rezervuaras kniedžių koteliams
Specifikacija
| Svoris | 1,6 kg |
| Ilgis | 164 mm |
| Triukšmo lygis | 89 db(A) |
| Vibracija | 3,2 m/s² |
| Kniedės | Ø 2,4-3,2-4,0-4,8 mm aliuminės, minkšto metalo. |
| Maksimalus oro slėgis | 6,3 bar |
| Vidinis žarnos skersmuo | 10 mm |
| Oro įleidimas | 1/4" |
| Eiga | 16 mm |
| Tipas | Pneumatinis kniediklis |
| Oro sunaudojimas | 1,7 l/min. |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėnesių |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




