Vabzdžių liekanų ploviklis ANTI-INSECT NERTA

Vabzdžių liekanų ploviklis ANTI-INSECT NERTA

Prekės kodas: 300-0005-AINSET-01

Gamintojas:

Sandėlyje: Yra sandėlyje

Šarminė, skysta valymo priemonė, specialiai skirta, vabzdžių liekanoms šalinti nuo automobilio. Dėl specialios sudėties NERTA ANTI-INSECT gali būti užpurškiama įvairiais būdais, pvz. suspausto oro purkštuvais, putų sistemos purkštuvais, automatinėse plovyklose per chemijos purškimo lankus, aukšto spaudimo įrangoje per chemijos purškimo sistemą.

Parduotuvėje:  0,00 €
Kaina:  15,61 €
 • Centrinis sandėlys, Bičiulių g. 32, Budrikų k., Klaipėdos raj.
 • Vilnius, Pirklių g. 5, Vilnius
 • Kaunas, Pramonės pr. 63, Kaunas
 • Klaipėda, Bičiulių g. 32, Budrikų k., Klaipėdos raj.
 • Šiauliai, Metalistų g. 6c, Šiauliai
 • Panevėžys, Pramonės g. 12, Panevėžys
 • Alytus, Alovės g. 5b, Alytus
 • Marijampolė, Gamyklų g. 9, Marijampolė
 • Utena, Metalo g. 13, Utena
 • Tauragė, Gedimino g. 46 A, Tauragė
 • Serviso sandėlys, Bičiulių g. 30, Budrikų k., Klaipėdos raj.

NERTA ANTI-INSECT yra mažos koncentracijos skiedinys (apie 1%), nekenksmingas lakui, dažams ir kitoms medžiagoms, naudojamoms automobilių pramonėje. Tačiau, plaunant aukštos koncentracijos skiediniu (apie 1:10 su vandeniu), patariame patikrinti, ar plaunamas paviršius yra tinkamas. SVARBU: niekada neleiskite išdžiūti ant plaunamo paviršiaus. Purškiant ant įkaitusių ar išblukusių paviršių, patariame iš anksto silpnai sudrėkinti ir atvėsinti juos su vandeniu. Nestatykite plaunamo automobilio saulėje.

NAUDOJIMAS

Purkštuvai: atskiesti - 1 dalį NERTA ANTI-INSECT su 9 dalimis vandens ir purškimo pistoletu padengti plaunamą paviršių nuo apačios į viršų. Palikti apie 30-60 sekundžių įsigerti (niekada neleisti valikliui išdžiūti). Nuplauti aukšto spaudimo vandens srove, naudojant šiltą iki 50o C vandenį.

Cheminiai lankai automobilių plovykloje: įrengimai daugiausiai turi dozavimo siurblius. Šiuo atveju galima įsiurbti valomąją priemonę neskiestą. Nustatyti siurblio dozavimo reguliatorių ties 1% tirpalo žyme.

Su putų prietaisu: naudojimas ir dozavimas labai priklauso nuo naudojamos sistemos, bet NERTA ANTI-INSECT gali būti naudojamas su bet kokiu putų prietaisu.

Kaip pirminė plovimo priemonė aukšto spaudimo plovimo įrangoje: atskiesti nuo 1 iki 2 litrų NERTA ANTI-INSECT su 10 litrų vandens. Tirpalą supilti į aukšto spaudimo plovimo įrangos chemijos siurbimo sistemos baką. Nustatyti dozavimo reguliatorių ties 0.5%-3% žyme. Dėl didelio vandens kiekio naudojimo aukšto spaudimo plovimo įrangoje, šis vabzdžių pašalinimo būdas yra mažiau efektyvus, negu naudojant purkštuvus, nors NERTA ANTI-INSECT yra veiksmingas kaip pirminė plovimo priemonė.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra. Prisijunkite ir įvertinkite šią prekę pirmasis.

Atrenkame Jums...