Dulkių siurbliai

Dulkių siurbliai – pagrindiniai valymo įrenginiai, naudojami namų aplinkoje, biure ar kitose patalpose, kur kaupiasi nešvarumai ir dulkės. Dulkių siurbimas yra vienas dažniausiai pasitaikančių darbų už kiekvienų namų durų, tad norisi, jog tvarkymosi eiga būtų kuo sklandesnė ir malonesnė, o tam, kad ji tokia taptų – privalu įsigyti dulkių siurblį, iš esmės palengvinantį Jūsų gyvenimą.

Efektyviausiai kovai su dulkėmis siūlome žymiausių gamintojų Bosch, Viper, Portotecnica, Xiaomi, Makita, Flex ir kt. siurblius, atsižvelgiant į norimas funkcijas ir vietą, kurioje jis atliks savo paskirtį.

Naudojimui namuose puikiai tiks robotai siurbliai ar siurbliai su vandens filtru – tokie tinkami įvairių kiliminių dangų, parketo ar plytelių paviršių siurbimui. Darbo vietose, biuruose patartina naudoti didesnį ir galingesnį siurblį, kuris surinktų ne tik smulkias dulkes, bet ir stambesnes šiukšles. Pramonėje – didelės galios siurblius, galinčius siurbti tiek sausus, tiek šlapius paviršius ir surinkti itin stambias šiukšles