Automobilių šampūnas su vašku CARNET JUMBO PROTECT (DRIZZLE PROTECT) NERTA

Prekės kodas: 300-0005-JUMPRO-01_ner

Gamintojas:

Sandėlyje: Yra sandėlyje

Klauskite el.paštu: nerta@gitana.lt

Unikali pirminė plovimo priemonė, skirta lengvųjų automobilių plovimui, vaškavimui ir blizgesio suteikimui, taip apsaugo nuo įvairių atmosferos teršalų. Lengvai pašalina taip vadinamąjį statišką purvą, nepažeidžia lako. Turi ypatingų lako apsaugos komponentų, kurie įsigeria po purvu, todėl po plovimo lakuotas paviršius tampa blizgantis bei atsparus vandeniui.

Parduotuvėje:  0,00 €
Kaina:  23,22 €

Produktas taip pat gali būti naudojamas kaip vabzdžių liekanų valiklis. Jis gali būti purškiamas su purkštuvu, cheminiu lanku, aukšto spaudimo plovimo įranga, putų įranga bei rankiniu plovimo būdu. Gali būti naudojamas įvairiais būdais, bet dėl jo nepaprastos susigėrimo jėgos, rekomenduojamas kaip pirminė plovimo priemonė purkštuvuose. Dėl savo specialios sudėties negali būti maišomas su kitais produktais.

DĖMESIO: NERTA CARNET JUMBO PROTECT mažos koncentracijos tirpalas (apie 1%), nekenksmingas lakui, dažams ir kitoms medžiagoms naudojamoms automobilių pramonėje. Tačiau aukštos koncentracijos tirpalui (apie 1:10 su vandeniu), patariame patikrinti, ar plaunamas paviršius yra tinkamas.

SVARBU: niekada neleiskite NERTA CARNET JUMBO PROTECTišdžiūti ant plaunamo paviršiaus. Purškiant ant įkaitusių ar išblukusių paviršių, patariame iš anksto silpnai sudrėkinti ir atvėsinti juos su vandeniu. Nestatykite plaunamo automobilio saulėje.

Talpa25 l
Atrenkame Jums...