Cikloninis medžio drožlių nutraukimo siurblys BERNARDO ASA 4500 400V
- Galingas ir mobilus dulkių siurblys ženkliai pagerina medienos apdirbimo staklių efektyvumą, išvalo orą nuo kenksmingų medienos dulkių ir padeda palaikyti švarą ir tvarką dirbtuvėse
- Plieninis ventiliatorius atsparus smulkių medienos dalelių smūgiams
- Komplektacija: vežimėlis su ratukais, filtro maišas, drožlių surinkimo maišas, Y-formos adapteris 1x150 mm/3x100 mm
Aprašymas
Galima prijungti tiek prie stacionarių, tiek prie mobilių medienos apdirbimo staklių. Pastovi ištraukimo galia net ir dirbant ilgą laiką.
Specifikacija
| Svoris | 48 kg |
| Apsukų skaičius | 2950 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 87 dB(A) |
| Galingumas | 3000 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 1530 x 600 x 1950 mm |
| Įtampa/dažnis | 400 V |
| Našumas | 3900 m³/val. |
| Filtro plotas | 2,9 m² |
| Vakuumas | 1800 Pa |
| Tipas | Dulkių surinktuvas |
| Dulkių maišo talpa | 2 x 165 l |
| Žarnos diametras | 1 x 150 mm / 3 x 100 mm |
| Standartiniai priedai | Vežimėlis su ratukais, 2 filtro maišai, 2 drožlių surinkimo maišai, Y-formos adapteris 1x150 mm / 3x100 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




