Elektrinis paspirtukas XIAOMI Mi 1S, juodas

Prekės kodas: 3921851_XIA

Gamintojas:

Sandėlyje: Yra sandėlyje

Pristatymas: Nemokamai!

Klauskite el.paštu: [email protected]

  • Vienu įkrovimu nuvažiuosite iki 30 km
  • 3 greičio režimai: pėsčiųjų, standartinis, sporto
  • Dviguba stabdžių sistema
Parduotuvėje:  439,00 €
Kaina:  439,00 €

Maksimali apkrova - 100 kg, rekomenduojamas ūgis - 120-200 cm.

Ypač saugus akumuliatorius užtikrina saugų ir patikimą veikimą. Pilnai įkrovus, su paspirtuku nuvažiuosite 30 kilometrų.

Trys režimai: S režimas greitesniam važiavimui. Žmonių pilname parke gali būti naudojamas pėsčiųjų režimas. 2 kartus paspaudus įjungimo mygtuką. perjungia režimai. Pėsčiųjų režimas – 0-5 km/h, standartinis režimas – 0-20 km/h, sporto režimas – 0-25 km/h.

Kinetinės energijos regeneravimo sistema regeneruoja kiekvieno stabdymo ar riedėjimo energiją ir ją konvertuoja į elektros energiją, kurią galėsite panaudoti ir nuvažiuoti toliau. Energijos regeneravimo efektyvumą galite reguliuoti Mi Home App programėlėje.

Daugiafunkcinis prietaisų skydelis atvaizduoja 8 duomenų kategorijas: greitį, greičio režimą, energiją, užrakto būseną ir kitą informaciją.

Vienas mygtukas atlieka daug funkcijų. Įjungimo mygtukas ne tik įjungia ir išjungia paspirtuką, tačiau perjungia režimus.

Jautrus rankinis akceleratorius leidžia lengviau valdyti važiavimo greitį ir sklandžiau greitėti.

Paspirtuko vairas yra pagamintas iš TPR medžiagos, kuri yra itin patogi ir stipriai patobulina važiavimo pojūtį.

Paspirtuko sulankstymas užims vos 3 sekundes. Korpusas yra pagamintas iš lengvo, tačiau itin patvaraus aviacijos lygio aliuminio lydinio, kuris atlaikys iki 100kg apkrovas. Paspirtukas sveria tik 12,5kg, todėl jį lengva transportuoti.

Dviguba priekinė ir galinė stabdymo sistema. Galinis paspirtuko ratas stabdymui naudoja didelį perforuotą stabdžių diską, o priekinis ratas turi E-ABS stabdymo sistemą. Stabdymo metu priekinė ir galinė stabdymo sistemos yra aktyvuojamos viena po kitos, tokiu būdu sutrumpinant stabdymo kelią.

Naujos kartos 8.5″ pneumatinės padangos yra iki 3 kartų patvaresnės, patogus važiavimas ne tik lygiuose keliuose, tačiau ir ant žvyro ar žolės.

Didelis 2W žibinto ryškumas efektyviai padidina saugumą važiuojant naktį. Patobulintas šviesos kampas neakina kitų žmonių. Įjungus priekinį žibintą, automatiškai įsijungia ir galinis žibintas. Nuspaudus stabdį, galinis žibintas pradeda mirksėti, taip užtikrinamas didesnis saugumas.

Atšvaitai priekyje, šonuose ir gale užtikrina saugumą važinėjant vakare ar naktį.

Šešios išmanios apsaugos užtikrina akumuliatoriaus saugumą ir ilgą veikimą. Su Mi Home programėle galima stebėti paspirtuko akumuliatoriaus būseną. Iškilus problemai, programėlė jums apie tai automatiškai praneš.

Mi Scooter 1S galite susieti su Mi Home programėle Bluetooth ryšiu. Ja galėsite užrakinti ir atrakinti paspirtuką, stebėti važiavimo duomenis ir keisti nustatymus.

Akumuliatoriaus talpa7650 mAh
Akumuliatoriaus medžiagaLi-ion
Svoris12,5 kg
Įkrovimo laikas5,5 val.
Galingumas500 W
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)1080x430x1140/490 mm
TipasKiti akumuliatoriniai įrankiai
Apsaugos klasėIP 54
GreitisPėsčiųjų režime - 0-5 km/h; standartiniame režime - 0-20 km/h; sportiniame režime - 25 km/h.
Garantija fiziniams asmenims, mėn.24
Garantija juridiniams asmenims, mėn.12
Atrenkame Jums...