Akumuliatorinis pūstuvas BOSCH GBL 18V-120 Professional
- Pasiekia gerus valymo rezultatus
- Skirtas darbo aikštelių tvarkai palaikyti, gręžimo skylėms valyti ir t.t.
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Kompaktiškas ir subalansuotas.
Pasižymi lengvu valdymu.
Tinka naudoti su AMPShare ir Bosch Professional 18 V akumuliatoriais ir įkrovikliais.
Gali būti naudojamas dviem greičiais.
Specifikacija
| Svoris | 1,1 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 17000 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 93 db(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 210 x 303 x 190 mm (be antgalių) |
| Tipas | Akumuliatoriniai nupūstuvai |
| Maks. oro srautas | 120 m³/h |
| Standartiniai priedai | Standartinis antgalis, ilginamasis antgalis, siauras antgalis, gręžimo skylių antgalis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Oro greitis | 270 km/h |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


