Smeigių virinimo įrenginys GYS Capatec 66 FV G1
- Skirtas privirinti plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio ir žalvario smeiges nuo M3 iki M8 skersmens ant plonos skardos be žymėjimo ar deformacijos
- Galima dirbti visais vienfaziais maitinimo šaltiniais – nuo 85 iki 265 V
- Apsaugotas nuo viršįtampių iki 400 V (PROTEC 400)
Aprašymas
Reguliuojama jėga nuo 20 iki 50 N.
Aušinimas pagal poreikį.
Galimi smeigių ilgiai: nuo 6 iki 40 mm.
Lengvas suvirinimo poliškumo keitimas.
2 funkcijų LED apšvietimas: greitai mirksintis šviesos diodas – klaida, mašina apkrauta; lėtai mirksintis šviesos diodas – pasiektas norimas smeigių skaičius.
Specifikacija
| Svoris | 11 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 240 x 290 x 390 mm |
| Įtampa/dažnis | 85-265 V / 50-60 Hz |
| Laido ilgis | 2 m |
| Elektros srovės stiprumas | 5 A |
| Apsaugos klasė | IP21 |
| Srovės reguliavimo ribos | max. 13000 A |
| Standartiniai priedai | Įtraukiamas pistoletas, atskiri dvigubi įžeminimo gnybtai, 1 x M6 smeigės griebtuvas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









