Stahlwille

STAHLWILLE – šiandien žinomas kaip aukščiausios vokiškos kokybės garanto vardas visame pasaulyje. Savo metus skaičiuojantis nuo 1862, kai jaunas 25 metų Eduard Wille 150 m² gamykloje pradėjo gaminti įvarius plieno įrankius. Vėliau kompanija perėmė sūnūs, išlaikydami tradicijas, požiūrį į kokybę ir toliau puoselėdami vertybes. Šeimos verslas išsiplėtė iki 600 darbuotojų, na o apie 60 procentų eksportuojama į 90 užsienio šalis.

STAHLWILLE garsėja tiksliais, tvirtais ir ilgaamžiais veržliarakčiais, terkšlėmis, galvutėmis, dinamometriniais raktais ir jų kalibravimo įranga. Asortimentas labai platus – nuo veržliarakčio iki specialių įrankių, skirtų aviacijai, elektros jėgainių statybai, automobilizmui ir laivybai. STAHLWILLE siekdama išlaikyti kokybiškumą, įrankius gamina, kaldina, chromuoja paviršių Vokietijoje. Didelį atsparumą apkrovoms ir ilgą naudojimo laiką užtikrina kiekvienam instrumentui suteikiama garantija, patvirtinta Vokietijos kokybės garantijos sertifikavimo asociacijos.

STAHLWILLE pasiūlys įrankių komplektus pagal kiekvieno kliento pageidavimą. Tam, kad būtų galima greitai ir lengvai surasti reikalingą įrankį, rinkiniai patalpinami erdviuose vežimėliuose, spintelėse ar nešiojamose dėžėse.