Perversmas sodo sektoriuje – naujieji Segway Navimow!

Su džiugesiu pristatome ilgai lauktą NAUJIENĄ – itin inovatyvius, pažangius, ne vieną apdovanojimą pelniusius robotus vejapjoves – Segway Navimow 

Segway – viena iš pirmaujančių novatoriškų transporto priemonių bei aptarnavimo robotų gamintojų, nuo šiol žengianti ir į sodo sektorių su naujausiais robotais vejapjovėmis – Navimow.  


Inovatyvi dirbtinio intelekto technologija VisionFence ir EFLS sistema 

Šio roboto vejapjovės veikimas – ypač unikalus. Tiek robotas, tiek ryšio stotelė priima signalus iš palydovų. Nepaisant to, GPS signalas gali būti gan netikslus. Navimow sistema yra giroskopo, akselerometro, kompaso, barometro ir žingsniamačio (odometro) komponentų junginys, todėl vejapjovė gali pjauti centimetrų tikslumu. Kitaip tariant, EFLS sistema sujungia palydovus su vejapjovės jutikliais ir užtikrina itin tikslią vejapjovės padėtį, sistemingai pjaunančią pagal virtualią ribą. 

Naujasis Segway priedas VisionFence Sensor suteikia galimybę net ir sudėtingą veją pjauti dar paprasčiau. Specialus dirbtinio intelekto lustas ir pažangus vizualinio atpažinimo algoritmas padeda Navimow greičiau ir tiksliau atpažinti įvairius objektus, su kuriais susiduriama pjovimo metu. Atkreipiamas dėmesys ir į tai, jog naujojo jutiklio technologija aptinka ir judančius objektus – tai ypač naudinga, siekiant apsaugoti gyvūnus ir vaikus. Taip pat VisionFence padeda robotui orientuotis tais atvejais, kuomet ryšys yra gan silpnas. 


Pažangi vejos priežiūra – tyli, saugi ir patvaresnė nei bet kada anksčiau 

Segway Navimow yra viena saugiausių, tyliausių ir pažangiausių vejapjovių, galinti nupjauti net iki 3000 m2 vejos plotą. Dėl joje esančios vietos nustatymo sistemos EFLS, Navimow parenka optimaliausią pjovimo kelią ir, baigusi pjovimo ratą, automatiškai pakeičia pjovimo kryptį – taip išvengiama paliekamų vejos pėdsakų ir tokiu būdu puoselėjama veja. 

Triukšmo lygis vejapjovėje sumažintas iki vos girdimų 54 decibelų – toks garsas lyginamas su standartiniu elektriniu dantų šepetėliu. Navimow yra sukurtas atsižvelgiant į saugumą – turi daugybę įmontuotų saugos jutiklių, įskaitant IMU (kampinio greičio, jėgos, magnetinio lauko matuoklį) ir pakėlimo jutiklį, taip pat priedą VisionFence ir standartinėje komplektacijoje esančius kliūčių aptikimo jutiklius vejapjovės bamperyje, BladeHalt jutiklį, užtikrinantį papildomą saugą ir sustabdantį vejapjovės peilius, jei objektas liečiasi su jutiklio sritimi. 

Navimow yra atsparus vandeniui pagal IPX6 standartą, todėl jį be jokios baimės galima nuplauti paprasčiausia sodo žarna. 


Išmaniosios Navimow programėlės valdymas: tobula vejos priežiūra vos vienu prisilietimu iš bet kurios buvimo vietos 

Programėlė Navimow ne tik praneša įvairias, su robotu vejapjove susijusias, žinias, bet ir veikia kaip išmanusis nuotolinio valdymo pultas. Vos keliais paspaudimais naudotojai gali rasti išsamius mokomuosius vaizdo įrašus ir aiškias instrukcijas, palengvinančias Navimow naudojimą. 

Naudodami minėtąją programėlę, vartotojai gali ne tik nustatyti ir reguliuoti pjovimo teritoriją, bet ir nuotoliniu būdu valdyti, stebėti vejapjovę iš bet kurios pasaulio vietos, bet kuriuo metu. Paminėtina ir tai, jog programėlėje galima patikrinti roboto vejapjovės būseną realiuoju laiku, koreguoti pjovimo grafiką, nustatyti apsaugos nuo vagystės signalizaciją, reguliuoti pjovimo aukštį (30–60 mm) ir visuomet naudotis naujausiomis Navimow funkcijomis, reguliariai įdiegiant atnaujinimus.

Praėjusiais metais Navimow buvo pristatyta 12-koje Europos šalių. Tūkstančiai naudotojų atsiliepimų padėjo įmonei Segway nuolat tobulinti savo gaminį – ji atsižvelgė į prašymus, įtraukė daug naujų funkcijų (dalinį virtualios ribos reguliavimą, naktinį režimą ir kt.). 

Navimow turintys klientai išvengia rūpesčių dėl perimetro laidų tiesimo ir gali būti tikri, jog jų vejapjovė laikysis iš anksto nustatyto maršruto, nukrypdama nuo kurso tik tuo atveju, jei siekia išvengti netikėtų kliūčių. Pažangus Navimow aplinkos supratimas ir gebėjimas prisitaikyti prie netikėtų scenarijų maksimaliai palengvina naudotojo gyvenimą ir suteikia galimybę džiaugtis vejos priežiūra. 

 

 

Susijusios prekės

Kiti straipsniai