Elektrinis paspirtukas XIAOMI Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes AMG

Prekės kodas: 4090549_XIA

Gamintojas:

Sandėlyje: Sandėlyje mažas kiekis

Pristatymas: Nemokamai!

Klauskite el.paštu: xiaomi@gitana.lt

  • Vienu įkrovimu nuvažiuosite iki 45 km
  • Įveikia iki 20% įkalnę
  • 3 greičio režimai: pėsčiųjų, standartinis ir sportinis
Parduotuvėje:  764,90 €
Kaina:  764,90 €

Didelio našumo 600W variklis.

Išgraviruotas Mercedes-AMG logotipas.

Integruoti lenktyninių automobilių saugos mechanizmai.

Dviguba stabdžių sistema.

Maksimali apkrova - 100 kg, rekomenduojamas ūgis - 120-200 cm.

Ypač saugus 446 Wh akumuliatorius užtikrina saugų ir patikimą veikimą. Pilnai įkrovus, su paspirtuku nuvažiuosite iki 45 kilometrų.

Trys režimai: S režimas greitesniam važiavimui. Žmonių pilname parke gali būti naudojamas pėsčiųjų režimas. Režimai perjungiami 2 kartus paspaudus mygtuką. Pėsčiųjų režimas – 0-5 km/h, standartinis režimas – 0-20 km/h, sporto režimas – 0-25 km/h.

Kinetinės energijos regeneravimo sistema regeneruoja kiekvieno stabdymo ar riedėjimo energiją ir ją konvertuoja į elektros energiją, kurią galėsite panaudoti ir nuvažiuoti toliau. Energijos regeneravimo efektyvumą galite reguliuoti Mi Home App programėlėje.

Daugiafunkcinis prietaisų skydelis atvaizduoja 8 duomenų kategorijas: greitį, greičio režimą, energiją, užrakto būseną ir kitą informaciją.

Vienas mygtukas atlieka daug funkcijų. Įjungimo mygtukas ne tik įjungia ir išjungia paspirtuką, tačiau perjungia režimus.

Jautrus rankinis akceleratorius leidžia lengviau valdyti važiavimo greitį ir sklandžiau greitėti.

Paspirtuko vairas yra pagamintas iš TPR medžiagos, kuri yra itin patogi ir stipriai patobulina važiavimo pojūtį.

Paspirtuko sulankstymas užims vos 3 sekundes. Korpusas yra pagamintas iš lengvo, tačiau itin patvaraus aviacijos lygio aliuminio lydinio, kuris atlaikys iki 100kg apkrovas. Paspirtukas sveria tik 14,2 kg, todėl jį lengva transportuoti.

Dviguba priekinė ir galinė stabdymo sistema. Galinis paspirtuko ratas stabdymui naudoja didelį perforuotą stabdžių diską, o priekinis ratas turi E-ABS stabdymo sistemą. Stabdymo metu priekinė ir galinė stabdymo sistemos yra aktyvuojamos viena po kitos, tokiu būdu sutrumpinant stabdymo kelią.

Naujos kartos 8.5″ pneumatinės padangos yra iki 3 kartų patvaresnės, patogus važiavimas ne tik lygiuose keliuose, tačiau ir ant žvyro ar žolės.

Didelis 2W žibinto ryškumas efektyviai padidina saugumą važiuojant naktį. Patobulintas šviesos kampas neakina kitų žmonių. Įjungus priekinį žibintą, automatiškai įsijungia ir galinis žibintas. Nuspaudus stabdį, galinis žibintas pradeda mirksėti, taip užtikrinamas didesnis saugumas.

Atšvaitai priekyje, šonuose ir gale užtikrina saugumą važinėjant vakare ar naktį.

Šešios išmanios apsaugos užtikrina akumuliatoriaus saugumą ir ilgą veikimą. Su Mi Home programėle galima stebėti paspirtuko akumuliatoriaus būseną. Iškilus problemai, programėlė jums apie tai automatiškai praneš.

Mi Scooter Pro 2 galite susieti su Mi Home programėle Bluetooth ryšiu. Ja galėsite užrakinti ir atrakinti paspirtuką, stebėti važiavimo duomenis ir keisti nustatymus.

Svoris14,2 kg
Įkrovimo laikas8 - 9 val.
Galingumas600 W
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)1130x430x1180/490 mm
TipasKiti akumuliatoriniai įrankiai
Apsaugos klasėIP 54
Greitis0 - 25 km/h
Standartiniai priedai5 varžtai, maitinimo šaltinis, padangų pūtimo adapteris, šešiakampis raktas, vartotojo vadovas, atsarginė padanga
Garantija fiziniams asmenims, mėn.24
Garantija juridiniams asmenims, mėn.12
Atrenkame Jums...